Buray Olmadı yine yerin dolmadı

Buray Olmadı yine yerin dolmadı
Etiketler Buray Olmadı yine yerin dolmadı müzik indir , şarkı indir
Şarkı Buray Olmadı yine yerin dolmadı
Kategori muzik-indir
Hit 16
Yazar mp3indiriyim.com

Buray Olmadı yine yerin dolmadı Hakkında Detaylar

Buray Olmadı yine yerin dolmadı şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Buray Olmadı yine yerin dolmadı müziğin yeni adresi .

 

Buray Olmadı yine yerin dolmadı şarkısının sözlerini okumak için hoşgeldin.Buray Olmadı yine yerin dolmadı bu ve sevdiğin tüm şarkılar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak en yeni çıkan şarkıları ilk önce sosyal medaya sen paylaşmak istiyorsan mp3indiriyim.com sitesi tam da sana göre.Buray Olmadı yine yerin dolmadı benzeri şarkılara ulaşmak için üst kısımda bulunan arama butonumuza istediğin sanatçı veya şarkı sözünü yazabilirsin.Buray Olmadı yine yerin dolmadı bir sonraki şarkı sözlerimiz de görüşmek üzere esen kalın...

Buray – Olmadı Şarkı Sözü

Umutlar bittiğinde birden anladım Tozla duman olmuş hayaller Hayatımdan eksilmeden bi daha düşün Son sahne olmadan inmez perdeler Köşedeki kahvede bekliycem seni Birer çay içsek rahatlarız Eller dokunmasın da gözler konuşsun Aşk kalmışsa bakışlardan anlarız Kaç sefer oldu hala deniyoruz Kaç sene böyle gider gider Her başladığında acı çekiyoruz Her başladığında yeter artık biter Olmadı yine denedik olmadı Boşa koyduk dolmadı Bu aşk bize uymadı gitti Olmadı yine yerin dolmadı Beni nasıl zorladı Bu aşk fena salladı bitti

Buray Olmadı yine yerin dolmadı ile ilgili SİTEMİZE GELEN DİĞER gOOGLE aramaları

olmadı buray sözleri

olmadı buray indir

buray olmadı dinle

olmadı yine denedik olmadı

olmadı yine yerin dolmadı indir

buray olmadı izlesene

buray sahiden

bu aşk fena salladı
 

 

Sıradaki Parçalar

 • Mehmet Akyıldız Dertsiz İnsan Yok Dayı Mehmet Akyıldız  Dertsiz İnsan Yok Dayı Mehmet Akyıldız Dertsiz İnsan Yok Dayı şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Mehmet Akyıldız Dertsiz İnsan Yok Dayı müziğin yeni adresi .
 • Pera - Her Şeyim Pera - Her Şeyim Pera - Her Şeyim Lyrics şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Pera - Her Şeyim Lyrics müziğin yeni adresi .
 • Mustafa Bozkurt - Yalnızım (Official Audio) Mustafa Bozkurt - Yalnızım (Official Audio) Mustafa Bozkurt - Yalnızım (Official Audio) şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Mustafa Bozkurt - Yalnızım (Official Audio) müziğin yeni adresi .
 • Nihan Akın Duy Beni Nihan Akın  Duy Beni Nihan Akın Duy Beni şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Nihan Akın Duy Beni müziğin yeni adresi .
 • İsmail YK - Kölen olurum inan İsmail YK - Kölen olurum inan İsmail YK - Kölen olurum inan şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin İsmail YK - Kölen olurum inan ( 2018 ) müziğin yeni adresi .
 • Serdar Ortaç - Posta Güvercini Serdar Ortaç - Posta Güvercini Serdar Ortaç - Posta Güvercini şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Serdar Ortaç - Posta Güvercini müziğin yeni adresi .
 • Tuğba Yurt- İnceden İnceden Tuğba Yurt- İnceden İnceden Tuğba Yurt- İnceden İnceden şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Tuğba Yurt- İnceden İnceden müziğin yeni adresi .
 • Zülfikar Özer - Ayrilik Hasreti kar etti cana Zülfikar Özer - Ayrilik Hasreti kar etti cana  Zülfikar Özer - Ayrilik Hasreti kar etti cana şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Zülfikar Özer - Ayrilik Hasreti kar etti cana müziğin yeni adresi .
 • Sen Anlat Karadeniz Müzikleri Hayde Hayde Vira Sen Anlat Karadeniz Müzikleri  Hayde Hayde Vira Sen Anlat Karadeniz Müzikleri Hayde Hayde Vira şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Sen Anlat Karadeniz Müzikleri Hayde Hayde Vira müziğin yeni adresi .
 • Ali Kınık - Hacel Obası Ali Kınık - Hacel Obası Ali Kınık - Hacel Obası Kadirli Konseri şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Ali Kınık - Hacel Obası (Kadirli Konseri) müziğin yeni adresi .