MURAT İNCE - SENİ ÇOK SEVİYORUM

MURAT İNCE - SENİ ÇOK SEVİYORUM
Etiketler MURAT İNCE - SENİ ÇOK SEVİYORUM müzik indir , şarkı indir
Şarkı MURAT İNCE - SENİ ÇOK SEVİYORUM
Kategori muzik-indir
Hit 163
Yazar mp3indiriyim.com

MURAT İNCE - SENİ ÇOK SEVİYORUM Hakkında Detaylar

Şafağın her söküşünde Saçlarından hayata asılmamın tek nedeni sen varsın,MURAT İNCE - SENİ ÇOK SEVİYORUM şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin MURAT İNCE - SENİ ÇOK SEVİYORUM müziğin yeni adresi .

 

MURAT İNCE - SENİ ÇOK SEVİYORUM şarkısının sözlerini okumak için hoşgeldin.MURAT İNCE - SENİ ÇOK SEVİYORUM bu ve sevdiğin tüm şarkılar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak en yeni çıkan şarkıları ilk önce sosyal medaya sen paylaşmak istiyorsan mp3indiriyim.com sitesi tam da sana göre.MURAT İNCE - SENİ ÇOK SEVİYORUM benzeri şarkılara ulaşmak için üst kısımda bulunan arama butonumuza istediğin sanatçı veya şarkı sözünü yazabilirsin.MURAT İNCE - SENİ ÇOK SEVİYORUM bir sonraki şarkı sözlerimiz de görüşmek üzere esen kalın...

Seni Seviyorum

NEDEN Mİ?
Şafağın her söküşünde
Saçlarından hayata asılmamın tek nedeni sen varsın
Unutma! sana tutku halinde bağlanmam için
Milyonlarca sebebim var.
Şu çirkef dünyada tek parıltı sensin
Ünlü bir heykeltıraşın spatulasından çıkmış gibi
Fakatsöük bir parıltı değil
Güneşin tüm ışıklarını silik bırakan bir parıltı
Şu kuru ayazda içimi yakan bir volkan gibisin
Cayır cayır esiyorsun
Yüreğime işleyerek
Sonrada çekip gidiyorsun
Ne zaman yaktığını ne zaman geldiğini fark etmeden
Seni Seviyorum
NEDEN Mİ?.

Saçlarını gözlerini.seni düşünmekten başka bir şey gelmiyor içimden
İnan öyle tabi bir duygu ki
Yüreğimin kuyularında
Sanki dünyaya gözümü açtığımdan buyana var
Biliyorum bu duygu ortaya çıkmak için seni bekliyordu
Olmadığın bir anı çektiğim nefesi öemseyemiyorum
Sensizbu yalan çorak alemde olmaktansa
BİTİŞİMİNsoğukluğuna Asılmayı
ASLA! saçlarından hayata asılmamaktansa
Şu iğrenç çirkef dünyaya sırtımı dömeyi Akıl bilirim
Seni Seviyorum
NEDEN Mİ?.
 

Sıradaki Parçalar

 • Mehmet Akyıldız Dertsiz İnsan Yok Dayı Mehmet Akyıldız  Dertsiz İnsan Yok Dayı Mehmet Akyıldız Dertsiz İnsan Yok Dayı şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Mehmet Akyıldız Dertsiz İnsan Yok Dayı müziğin yeni adresi .
 • Pera - Her Şeyim Pera - Her Şeyim Pera - Her Şeyim Lyrics şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Pera - Her Şeyim Lyrics müziğin yeni adresi .
 • Mustafa Bozkurt - Yalnızım (Official Audio) Mustafa Bozkurt - Yalnızım (Official Audio) Mustafa Bozkurt - Yalnızım (Official Audio) şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Mustafa Bozkurt - Yalnızım (Official Audio) müziğin yeni adresi .
 • Nihan Akın Duy Beni Nihan Akın  Duy Beni Nihan Akın Duy Beni şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Nihan Akın Duy Beni müziğin yeni adresi .
 • İsmail YK - Kölen olurum inan İsmail YK - Kölen olurum inan İsmail YK - Kölen olurum inan şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin İsmail YK - Kölen olurum inan ( 2018 ) müziğin yeni adresi .
 • Serdar Ortaç - Posta Güvercini Serdar Ortaç - Posta Güvercini Serdar Ortaç - Posta Güvercini şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Serdar Ortaç - Posta Güvercini müziğin yeni adresi .
 • Tuğba Yurt- İnceden İnceden Tuğba Yurt- İnceden İnceden Tuğba Yurt- İnceden İnceden şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Tuğba Yurt- İnceden İnceden müziğin yeni adresi .
 • Zülfikar Özer - Ayrilik Hasreti kar etti cana Zülfikar Özer - Ayrilik Hasreti kar etti cana  Zülfikar Özer - Ayrilik Hasreti kar etti cana şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Zülfikar Özer - Ayrilik Hasreti kar etti cana müziğin yeni adresi .
 • Sen Anlat Karadeniz Müzikleri Hayde Hayde Vira Sen Anlat Karadeniz Müzikleri  Hayde Hayde Vira Sen Anlat Karadeniz Müzikleri Hayde Hayde Vira şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Sen Anlat Karadeniz Müzikleri Hayde Hayde Vira müziğin yeni adresi .
 • Ali Kınık - Hacel Obası Ali Kınık - Hacel Obası Ali Kınık - Hacel Obası Kadirli Konseri şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Ali Kınık - Hacel Obası (Kadirli Konseri) müziğin yeni adresi .