Demet Akalın - Yılan feat. Ersay Üner

Demet Akalın - Yılan feat. Ersay Üner
Etiketler Demet Akalın - Yılan feat. Ersay Üner müzik indir , şarkı indir
Şarkı Demet Akalın - Yılan feat. Ersay Üner
Kategori muzik-indir
Hit 100
Yazar mp3indiriyim.com

Demet Akalın - Yılan feat. Ersay Üner Hakkında Detaylar

Demet Akalın - Yılan feat. Ersay Üner şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Demet Akalın - Yılan feat. Ersay Üner müziğin yeni adresi .

 

Demet Akalın - Yılan [feat. Ersay Üner] şarkısının sözlerini okumak için hoşgeldin.Demet Akalın - Yılan [feat. Ersay Üner] bu ve sevdiğin tüm şarkılar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak en yeni çıkan şarkıları ilk önce sosyal medaya sen paylaşmak istiyorsan mp3indiriyim.com sitesi tam da sana göre.Demet Akalın - Yılan [feat. Ersay Üner] benzeri şarkılara ulaşmak için üst kısımda bulunan arama butonumuza istediğin sanatçı veya şarkı sözünü yazabilirsin.Demet Akalın - Yılan [feat. Ersay Üner] bir sonraki şarkı sözlerimiz de görüşmek üzere esen kalın...

Demet Akalın  - Yılan feat. Ersay Üner şarkı sözleri

Sen!  Yaşadığım tek pişmanlığım  Yüzümdeki çizgim kalbimdeki ahım  Sığındığım liman sarıldığım yılan  Bir baş belası  Sen!  Her gördüğümde acıyarak baktığım  Ve ağıtlarla arkamda bıraktığım  Hayatımın en büyük hatasısın sen!  Ve ben!  Bir gülüşün uğruna dünyayı veren Karşılıksız çıkarsız delice seven  Bugünlerde seni kalem kalem silen  Yine ben!  Kaçırdığın belki de en büyük şansın  İlk göz ağrın hesapta yol arkadaşın  Şimdilerde izine az rastladığın  Sen!  Her gördüğümde acıyarak baktığım  Ve ağıtlarla arkamda bıraktığım  Hayatımın en büyük hatasısın sen!

Sıradaki Parçalar

 • Mehmet Akyıldız Dertsiz İnsan Yok Dayı Mehmet Akyıldız  Dertsiz İnsan Yok Dayı Mehmet Akyıldız Dertsiz İnsan Yok Dayı şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Mehmet Akyıldız Dertsiz İnsan Yok Dayı müziğin yeni adresi .
 • Pera - Her Şeyim Pera - Her Şeyim Pera - Her Şeyim Lyrics şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Pera - Her Şeyim Lyrics müziğin yeni adresi .
 • Mustafa Bozkurt - Yalnızım (Official Audio) Mustafa Bozkurt - Yalnızım (Official Audio) Mustafa Bozkurt - Yalnızım (Official Audio) şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Mustafa Bozkurt - Yalnızım (Official Audio) müziğin yeni adresi .
 • Nihan Akın Duy Beni Nihan Akın  Duy Beni Nihan Akın Duy Beni şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Nihan Akın Duy Beni müziğin yeni adresi .
 • İsmail YK - Kölen olurum inan İsmail YK - Kölen olurum inan İsmail YK - Kölen olurum inan şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin İsmail YK - Kölen olurum inan ( 2018 ) müziğin yeni adresi .
 • Serdar Ortaç - Posta Güvercini Serdar Ortaç - Posta Güvercini Serdar Ortaç - Posta Güvercini şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Serdar Ortaç - Posta Güvercini müziğin yeni adresi .
 • Tuğba Yurt- İnceden İnceden Tuğba Yurt- İnceden İnceden Tuğba Yurt- İnceden İnceden şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Tuğba Yurt- İnceden İnceden müziğin yeni adresi .
 • Zülfikar Özer - Ayrilik Hasreti kar etti cana Zülfikar Özer - Ayrilik Hasreti kar etti cana  Zülfikar Özer - Ayrilik Hasreti kar etti cana şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Zülfikar Özer - Ayrilik Hasreti kar etti cana müziğin yeni adresi .
 • Sen Anlat Karadeniz Müzikleri Hayde Hayde Vira Sen Anlat Karadeniz Müzikleri  Hayde Hayde Vira Sen Anlat Karadeniz Müzikleri Hayde Hayde Vira şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Sen Anlat Karadeniz Müzikleri Hayde Hayde Vira müziğin yeni adresi .
 • Ali Kınık - Hacel Obası Ali Kınık - Hacel Obası Ali Kınık - Hacel Obası Kadirli Konseri şarkı sözleri en sevdiğin sanatçının şarkı sözlerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsin Ali Kınık - Hacel Obası (Kadirli Konseri) müziğin yeni adresi .